Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów

ABC ANIMAL

Firma „Abc Animal” powstała w roku 1991. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla zwierząt domowych. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy pozycji.


Od początku istnienia naszej firmy wspieramy wszelkie akcje charytatywne na rzecz zwierząt
ze schroniska, a także wiele akcji w szkołach, przedszkolach propagujących miłość do zwierząt.
Dzięki połączeniu naszych zainteresowań z interesami tworzymy zespół ludzi z pasją wykonujących swoją pracę. Dynamicznie wpływamy na rozwój branży zoologicznej w naszym regionie.

Wiedząc jaki wpływ na wrażliwość człowieka ma obcowanie z naturą, pragniemy szczególnie w dużych miastach przemysłowych takich jak np. Radom, rozwinąć kulturę hodowli zwierząt domowych. W tym celu oferujemy nie tylko bardzo duży asortyment towarów, ale także pomoc i fachowe doradztwo.
Prowadzimy także usługi z zakresu aranżacji i wykonawstwa akwarii, fontann, oczek wodnych itp.

Chcemy, aby hodowla zwierząt sprawiała jak najwięcej satysfakcji ich właścicielom, tak aby codzienne zabiegi pielęgnacyjne oraz karmienie były jak najwygodniejsze i przynosiły skuteczne efekty.

CENTRUM ZOOLOGICZNE

Radom ul. Miła 17

W roku 2000 powstał nasz firmowy sklep akwarystyczny o pow. 150 m2. Początkowo mieścił się w centrum handlowym natomiast w roku 2008 został przeniesiony do nowego wolnostojącego lokalu z własnym parkingiem na około 20 samochodów (łączna powierzchnia sklepowa to obecnie około 500 metrów kwadratowych). Sklep znajduje się w pobliżu Galerii Słonecznej w Radomiu.

Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów akwarystycznych oraz ryb słodkowodnych.
Specjalizujemy się również w fachowym urządzaniu i aranżacji akwariów ekspozycyjnych. Prowadzimy stały nadzór nad wieloma zbiornikami w różnych firmach, a także w prywatnych domach.
Z przyjemnością podejmiemy się prowadzenia akwarium również w Państwa firmie czy domu (oferta dotyczy miasta Radomia i okolic).
W stałej sprzedaży posiadamy kilkaset gatunków ryb. Kompetentny personel zawsze miło i fachowo doradzi właściwy wybór lub rozwiąże nurtujący problem.

Dla miłośników innych zwierząt proponujemy wybór „puchatych” pupilków takich jak króliki miniaturowe, chomiki, szynszyle, myszoskoczki, koszatniczki itp. W naszych terrariach sprzedawanych jest kilkanaście gatunków gadów i płazów. Mamy w stałej ofercie również kilka gatunków ptaków.

Posiadamy największy w Radomiu wybór artykułów zoologicznych. Są to między innymi akwaria
z osprzętem, klatki dla gryzoni i ptaków czołowych polskich i zagranicznych firm a także terraria.
Pełny asortyment filtrów, pomp, grzałek, zabawek dla ptaków i gryzoni, pokarmów wiodących firm oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów zadowoli najwybredniejszego klienta.
Na Państwa życznie zrealizujemy również nietypowe, indywidualne zamówienia.

CENTRUM ZOOLOGICZNE

Radom, C.Feniks 2

W połowie grudnia 2011 r. nasza sieć sklepów poszerzyła się o kolejny punkt położony w centrum handlowym Feniks (obok centrum M1). Sklep mieści się na powierzchni około 100m2 usytuowanej naprzeciw marketu Piotr i Paweł.

Nasza oferta asortymentowa obejmuje artykuły akwarystyczne, ryby słodkowodne, gryzonie i ptaki. Wielbicieli kotów i psów z pewnością usatysfakcjonuje duży wybór karm i akcesoriów.

Atutem sklepu jest korzystna lokalizacja oraz zespół kompetentnych handlowców, którzy zadbają o właściwe zaspokojenie potrzeb Państwa pupili.

Top