Centrum Zoologiczne

Radom, ul. Miła 17


W roku 2000 powstał nasz firmowy sklep akwarystyczny o pow. 150 m2. Początkowo mieścił się w centrum handlowym natomiast w roku 2008 został przeniesiony do nowego wolnostojącego lokalu z własnym parkingiem na około 20 samochodów (łączna powierzchnia sklepowa to obecnie około 500 metrów kwadratowych). Sklep znajduje się w pobliżu Galerii Słonecznej w Radomiu.

Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów akwarystycznych oraz ryb słodkowodnych.
Specjalizujemy się również w fachowym urządzaniu i aranżacji akwariów ekspozycyjnych. Prowadzimy stały nadzór nad wieloma zbiornikami w różnych firmach, a także w prywatnych domach.
Z przyjemnością podejmiemy się prowadzenia akwarium również w Państwa firmie czy domu (oferta dotyczy miasta Radomia i okolic).
W stałej sprzedaży posiadamy kilkaset gatunków ryb. Kompetentny personel zawsze miło i fachowo doradzi właściwy wybór lub rozwiąże nurtujący problem.

Dla miłośników innych zwierząt proponujemy wybór „puchatych” pupilków takich jak króliki miniaturowe, chomiki, szynszyle, myszoskoczki, koszatniczki itp. W naszych terrariach sprzedawanych jest kilkanaście gatunków gadów i płazów. Mamy w stałej ofercie również kilka gatunków ptaków.

Posiadamy największy w Radomiu wybór artykułów zoologicznych. Są to między innymi akwaria
z osprzętem, klatki dla gryzoni i ptaków czołowych polskich i zagranicznych firm a także terraria.
Pełny asortyment filtrów, pomp, grzałek, zabawek dla ptaków i gryzoni, pokarmów wiodących firm oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów zadowoli najwybredniejszego klienta.
Na Państwa życznie zrealizujemy również nietypowe, indywidualne zamówienia.


Top