ABC ANIMAL

Firma "Abc Animal" powstała w roku 1991. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla zwierząt domowych.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy pozycji. 
 
Od początku istnienia naszej firmy wspieramy wszelkie akcje charytatywne na rzecz zwierząt
ze schroniska, a także wiele akcji w szkołach, przedszkolach propagujących miłość do zwierząt.
Dzięki połączeniu naszych zainteresowań z interesami tworzymy zespół ludzi z pasją wykonujących swoją pracę. Dynamicznie wpływamy na rozwój branży zoologicznej w naszym regionie.

Wiedząc jaki wpływ na wrażliwość człowieka ma obcowanie z naturą, pragniemy szczególnie w dużych miastach przemysłowych takich jak np. Radom, rozwinąć kulturę hodowli zwierząt domowych. W tym celu oferujemy nie tylko bardzo duży asortyment towarów, ale także pomoc i fachowe doradztwo. 
Prowadzimy także usługi z zakresu aranżacji i wykonawstwa akwarii, fontann, oczek wodnych itp.

Chcemy, aby hodowla zwierząt sprawiała jak najwięcej satysfakcji ich właścicielom, tak aby codzienne zabiegi pielęgnacyjne oraz karmienie były jak najwygodniejsze i przynosiły skuteczne efekty. 
 

Centrum Zoologiczne

Radom ul. Miła 17
 
W roku 2000 powstał nasz firmowy sklep akwarystyczny o pow. 150 m2. Początkowo mieścił się w centrum handlowym natomiast w roku 2008 został przeniesiony do nowego wolnostojącego lokalu z własnym parkingiem na około 20 samochodów (łączna powierzchnia sklepowa to obecnie około 500 metrów kwadratowych). Sklep znajduje się w pobliżu Galerii Słonecznej w Radomiu.   

Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów akwarystycznych oraz ryb słodkowodnych.
Specjalizujemy się również w fachowym urządzaniu i aranżacji akwariów ekspozycyjnych. Prowadzimy stały nadzór nad wieloma zbiornikami w różnych firmach, a także w prywatnych domach.
Z przyjemnością podejmiemy się prowadzenia akwarium również w Państwa firmie czy domu (oferta dotyczy miasta Radomia i okolic).
W stałej sprzedaży posiadamy kilkaset gatunków ryb. Kompetentny personel zawsze miło i fachowo doradzi właściwy wybór lub rozwiąże nurtujący problem.

Dla miłośników innych zwierząt proponujemy wybór "puchatych" pupilków takich jak króliki miniaturowe, chomiki, szynszyle, myszoskoczki, koszatniczki itp. W naszych terrariach sprzedawanych jest kilkanaście gatunków gadów i płazów. Mamy w stałej ofercie również kilka gatunków ptaków.

Posiadamy największy w Radomiu wybór artykułów zoologicznych. Są to między innymi akwaria
z osprzętem, klatki dla gryzoni i ptaków czołowych polskich i zagranicznych firm a także terraria.
Pełny asortyment filtrów, pomp, grzałek, zabawek dla ptaków i gryzoni, pokarmów wiodących firm oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów zadowoli najwybredniejszego klienta.
Na Państwa życznie zrealizujemy również nietypowe, indywidualne zamówienia. 

 
 

Centrum Zoologiczne

Radom ul. Grzecznarowskiego 29/31 (Centrum Feniks obok M1)
 
W połowie grudnia 2011r. nasza sieć sklepów poszerzyła się o kolejny  punkt położony w centrum handlowym Feniks (obok centrum M1). Sklep mieści się na powierzchni około 100 m2 usytułowanej naprzeciw marketu Piotr i Paweł.

Nasza oferta asortymentowa obejmuje artykuły akwarystyczne, ryby słodkowodne, gryzonie i ptaki. Wielbicieli kotów i psów z pewnością usatysfakcjonuje duży wybór karm i akcesoriów.

Atutem sklepu jest korzystna lokalizacja oraz zespół kompetentnych handlowców, którzy zadbają o właściwe zaspokojenie potrzeb Państwa pupili.

 
 

ABC Animal (sklep)

Radom ul. Reja 9
 
Sklep powstał w 1994 roku. W tym czasie przeszedł kilka przeobrażeń by dojść do obecnego kształtu.
Punkt specjalizuje się głównie w artykułach dla psa i kota, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb hodowców. Można tu także nabyć artykuły dla ptaków, gryzoni i ryb.

Przestronne pomieszczenia oraz samoobsługa umożliwiają klientom nieskrępowane dokonywanie wyboru właściwych produktów dla swoich ulubieńców. Fachowa obsługa chętnie pomaga swoimi radami pomagając w doborze optymalnych rozwiązań.

Oferujemy produkty producentów z całego świata. Ich różnorodność zadowoli nawet najwybredniejszych klientów. Posiadamy na miejscu szeroką gamę karm, środków do pielęgnacji psów i kotów, zabawki, przysmaki, smycze, obroże, legowiska, klatki i wiele innych artykułów niezbędnych w codziennym życiu naszych zwierzęcych przyjaciół. Można u nas kupić także artykuły do tresury i strzyżenia psów. 
 
Przez cały rok dla naszych klientów proponujemy wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert promocyjnych. Dla klientów z Radomia prowadzimy również sprzedaż bezpośrednią na podstawie zamówień telefonicznych. Realizujemy oczywiście także indywidualne zamówienia. Elastycznie dostosujemy się do wymagań naszych klientów. 
 
 

Centrum Zoologiczne

Radom ul. Sucha 2/10
 
W kwietniu 2012 r.  do naszej sieci dołączył kolejny punkt na ulicy Suchej 2/10, na osiedlu Borki, który wcześniej funkcjonował w Domu Handlowym "Sezam".
W punkcie tym posiadamy karmy dla psów, kotów, ryb, gryzoni i ptaków.
Asortyment obejmuje również smycze, obroże, klatki, przysmaki, piaski, zabawki, legowiska oraz inne artykuły.
 
 
 
 
 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów